Słuchaj swojego serca

Słuchaj swojego serca - Kasie West | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kasie West
WYMIAR
11,99 MB
NAZWA PLIKU
Słuchaj swojego serca.pdf
ISBN
6542957658987

OPIS

Kate Bailey nie przepada za ludźmi. Woli spędzać czas samotnie, nad jeziorem, gdzie może cieszyć się ciszą i spokojem. Właściwie sama więc nie wie, dlaczego dała się namówić swojej najlepszej przyjaciółce Alanie na udział w zajęciach, podczas których powstaje popularny szkolny podkast. A już na pewno nie spodziewała się, że to ona go poprowadzi. Na żywo. I co, ma teraz odbierać telefony i udzielać porad na antenie? Ha, ha.Wygląda jednak na to, że Kate dobrze sobie – nomen omen – radzi w narzuconej roli. Komplikacje pojawiają się, gdy odbiera telefon od anonimowego chłopaka, który prosi o pomoc w sprawie swojej sekretnej miłości. Dziewczyna jest przekonana, że rozmawia z super przystojnym Diegiem Martinezem o Alanie, swojej najlepszej przyjaciółce. Bardzo się cieszy ze szczęścia koleżanki, ale wkrótce sama odkrywa, że rodzi się w niej uczucie do Diega. No tak, łatwo i przyjemnie jest doradzać innym, trudniej zastosować te rady w swoim własnym życiu…

Ocena: 0 (0 głosów) 0.00 0 KUP TERAZ oceń ... Słuchaj swojego serca Kasie West. Feeria Słuchaj swojego serca Kasie West.

Badania co roku przynoszą coraz nowsze informacje na temat tego jednego z ważniejszych organów w naszym ciele. Wiadomo już, że serce ma niezależny od mózgu układ nerwowy (lekarz dr J.

POWIĄZANE KSIĄŻKI