Miłość na dziesiątej wsi

Miłość na dziesiątej wsi - Agnieszka Olszanowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Olszanowska
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Miłość na dziesiątej wsi.pdf
ISBN
3965168089577

OPIS

"Miłość na dziesiątej wsi" to opowieść o różnych obliczach miłości i namiętności. A w tle zmieniające się realia życia na polskiej wsi.Janek Cichy, zakochany w młodziutkiej Żydówce, wbrew woli rodziców porzuca naukę w mieście i wraca do rodzinnej wsi, gdzie czeka na niego ukochana Sara. Jednak głęboko zraniona w swych ambicjach matka postanawia w okrutny sposób ukarać nieposłuszeństwo syna. Jej decyzja kładzie się cieniem na dalsze życie chłopaka.Wiele lat później w Zwierzyńcu pojawia się Róża, australijska prawnuczka Sary. Dziewczyna za wszelką cenę chce zbliżyć się do rodziny Cichych. Jej przybycie na zawsze odmieni życie potomków Jana, którzy choć kochają mocno i prawdziwie, to jednak nie potrafią być szczęśliwi.Agnieszka Olszanowska – bibliotekarka z wykształcenia i powołania, absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz scenariuszy i felietonów publikowanych na łamach czasopism „Gospodyni” i „Biblioteka w szkole”. Jej pasją jest domowa inkubacja ptaków i kwiaciarstwo. Mama trójki nastolatków.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... Miłość na dziesiątej wsi - Outlet "Miłość na dziesiątej" wsi to opowieść o różnych obliczach miłości i namiętności.

Przeczytaj opis książki "Miłość na dziesiątej wsi" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Miłość na dziesiątej wsi". Kup teraz na Allegro.pl za 23,35 zł - Miłość na dziesiątej wsi z miasta Wrocław.

POWIĄZANE KSIĄŻKI