Królewny z Biblii

Królewny z Biblii - Carolyn Larsen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carolyn Larsen
WYMIAR
9,41 MB
NAZWA PLIKU
Królewny z Biblii.pdf
ISBN
2776636935266

OPIS

Prawdziwe biblijne historie o królewnach Pana BogaMałe królewny pokochają opowieści o kobietach z Biblii. Poznają lojalną Rut, mądrą Deborę, śmiałą Esterę… i wiele innych.Co najważniejsze, dzięki tej książce odkryją, że one też są królewnami – córkami Króla. Czytając te historie, nauczą się kochać Boga i zachowywać Jego słowa.Lustereczko, powiedz przecie,kto jest najbardziej wyjątkową królewną na świecie?I ty, dziewczynko, możesz być jak królewna,bo jesteś córką Króla, bądź tego pewna.Otwórz książkę i poczytaj córce, aby zapragnęła być prawdziwą królewną Boga.

Lustereczko, powiedz przecie, Kto jest najbardziej wyjątkową królewną na ... Informacje o Królewny z Biblii - 8883041414 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-09-24 - cena 20,71 zł Królewny z Biblii | Larson Carolyn | Dreams.

Poznają lojalną Rut, mądrą Deborę, śmiałą Esterę? i wiele innych. Co najważniejsze, dzięki tej książce odkryją, że one też są królewnami ? córkami Króla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI