Człowiek na ba(k)terie. Jak czerpać energię i zdrowie z jelit

Człowiek na ba(k)terie. Jak czerpać energię i zdrowie z jelit - Margit Kossobudzka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Margit Kossobudzka
WYMIAR
8,71 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek na ba(k)terie. Jak czerpać energię i zdrowie z jelit.pdf
ISBN
2261044638270

OPIS

„Jesteś bardziej bakterią niż człowiekiem”, „Mikroby nadchodzą”, „Bakterie rządzą naszymi myślami”, „Twój drugi mózg”Nagłówki artykułów na temat bakterii żyjących z organizmie człowieka mówią same za siebie. Jesteśmy zafascynowani drobnoustrojami zasiedlającymi organizm ludzki – z jednej strony odczuwając lęk jak przed „Obcym”, z drugiej ciekawość. Trudno się temu dziwić, ponieważ coraz większa jest świadomość, w jak dużym stopniu od równowagi pomiędzy korzystnymi i szkodliwymi drobnoustrojami zależy nasze zdrowie – odporność, samopoczucie, masa ciała, występowanie chorób przewlekłych.Czym jest mikrobiom jelitowy? Czy nami rządzi? Kiedy może nam pomóc zachować zdrowie, a kiedy zaszkodzić? Czy ludzie różnią się między sobą florą jelitową? Dlaczego i jakie to ma konsekwencje?Niniejsza książka, stworzona wraz z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie wiedzy o zdrowiu i chorobach naszych jelit, jest pierwszą polską odpowiedzią na lawinowo wzrastające zainteresowanie tym tematem. Jest to przystępnie podana, praktyczna wiedza, którą każdy z nas może zastosować, by żyć lepiej i zdrowiej.

Jak czerpać energię i zdrowie z jelit? - Margit Kossobudzka „Jesteś bardziej bakterią niż człowiekiem", „Mikroby nadchodzą", „Bakterie rządzą naszymi myślami", „Twój drugi mózg" - nagłówki artykułów na temat bakterii żyjących z organizmie człowieka mówią same za siebie. Człowiek na ba(k)terie Autor: Kossobudzka Margit format: 16.5x21.5cm oprawa: Miękka ze skrzydełkami podtytuł: Jak czerpać energię i zdrowie z jelit rok wydania: 2018 liczba stron: 236 Jesteś bardziej bakterią niż człowiekiem", „Mikroby nadchodzą", „Bakterie rządzą naszymi myślami", „Twój drugi mózg" Nagłówki artykułów na temat bakterii żyjących z organizmie ... Człowiek na ba(k)terie. Jak czerpać energię i zdrowie z jelit (6044000) - Margit Kossobudzka - Książka, recenzja, streszczenie Jak czerpać energię i zdrowie z jelit Jak czerpać energię i zdrowie z jelit.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. „Jesteś bardziej bakterią niż człowiekiem, „Mikroby nadchodzą, „Bakterie rządzą naszymi myślami, „Twój drugi mózg Nagłówki artykułów na temat bakterii żyjących z organizmie człowieka mówią same za siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI