Czas odwagi. Nieznane listy

Czas odwagi. Nieznane listy - Paweł VI | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł VI
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Czas odwagi. Nieznane listy.pdf
ISBN
1949124508399

OPIS

Dlaczego Paweł VI myślał o abdykacji? Co skłoniło go do oddania drogocennej tiary, symbolu władzy papieża nad ziemią, niebem i czyśćcem? Dlaczego tak ważna była dla niego wizyta w Gnieźnie w 1966 roku, do której nie dopuściły władze PRL? Nie publikowane dotąd listy i dokumenty pisane własnoręcznie przez Pawła VI są niezwykłym źródłem wiedzy o papieżu, który przewodniczył obradom Soboru Watykańskiego II i dał zielone światło zmianom mającym odmienić oblicze Kościoła.W październiku 2018 roku Franciszek kanonizuje Pawła VI jako czwartego po Piusie X, Janie XXIII i Janie Pawle II papieża żyjącego w XX wieku.Byłem zdumiony czytając te listy Pawła VI, które wydają mi się pokornym świadectwem miłości do Chrystusa i Jego Kościoła oraz kolejnym dowodem świętości tego wielkiego Papieża.Franciszek

Nieznane listy Paweł VI. Oprawa twarda: Wydanie: pierwsze: Pierwsze wydanie: 2018-10-01.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły: Czas odwagi. Nieznane listy - Paweł VI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI