Akademia Pennyroyal. Waleczna Księżniczka

Akademia Pennyroyal. Waleczna Księżniczka - M.A. Larson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.A. Larson
WYMIAR
5,48 MB
NAZWA PLIKU
Akademia Pennyroyal. Waleczna Księżniczka.pdf
ISBN
6025502138138

OPIS

Magiczna harfa, olbrzymy, groźne gobliny i irytujące jednorożce w błyskotliwym finale baśniowej trylogii.Evie i Maggie wciąż cieszą się swoim zwycięstwem, gdy wracają do domów po wyczerpującym roku w Akademii. Ale najszczęśliwszy dzień w ich życiu nie trwa zbyt długo – oto wpadają w zasadzkę wiedźm i muszą jak najszybciej dotrzeć z powrotem do Akademii Pennyroyal. Wokół zamku pojawiają się niebezpieczne i mroczne siły, a Evie wraz z przyjaciółmi musi opracować plan ucieczki. Czy uda się uratować Akademię, skoro każdy z nich ma własne problemy, o które chce zadbać?

Waleczna Księżniczka w kategorii Literatura. Zarejestruj się ... Akademia Pennyroyal, Waleczna Księżniczka - opis produktu: Magiczna harfa, olbrzymy, groźne gobliny i irytujące jednorożce w błyskotliwym finale baśniowej trylogii.

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Towar z kategorii OUTLET.

POWIĄZANE KSIĄŻKI