Złodziejka opowieści

Złodziejka opowieści - Joanna M. Chmielewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna M. Chmielewska
WYMIAR
9,49 MB
NAZWA PLIKU
Złodziejka opowieści.pdf
ISBN
6112996781542

OPIS

Jaki układ wiąże Tamar – żywiołową autorkę bestsellerów ze spokojną, obowiązkową Martą? Dlaczego Marta podporządkowuje się ustalonym przez Tamar zasadom, które komplikują jej relacje z ludźmi, rujnują związek z Filipem, a wreszcie zmuszają do zmierzenia się odpowiedzialnością za ludzkie życie? Co się stanie, gdy Marta zakwestionuje przyjęte wiele lat temu reguły?Złodziejka opowieści to książka o zaborczej pasji, ukrytej sile tajemnicy, mocy opowieści i poszukiwaniu własnej tożsamości.

Dodaj do Schowka. Nie masz jeszcze konta? ... Kup teraz na Allegro.pl za 23,88 zł - ZŁODZIEJKA OPOWIEŚCI, JOANNA M.

Przeczytaj recenzję Złodziejka opowieści. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Złodziejka opowieści to książka o zaborczej pasji, ukrytej sile tajemnicy, mocy opowieści i poszukiwaniu własnej tożsamości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI