Pisarz w 10 lekcjach

Pisarz w 10 lekcjach - Philippe Segur | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philippe Segur
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
Pisarz w 10 lekcjach.pdf
ISBN
7589303230127

OPIS

Pierwszy krok w świat literatury, pierwsza książka, pierwszy wydawca, pierwsza recenzja, pierwsza nagroda i pierwsze … egzemplarze niesprzedane, czyli jak zostać pisarzem, zdobyć sławę i pieniądze. Jakże groźny i bezlitosny jest świat wydawców dla początkujących pisarzy! Zewsząd pułapki i znikąd pomocy: tu recenzent-morderca talentu, tam pseudoczytelnik na targach, z pomiętą karteczką podsuniętą do autografu, i jeszcze ci weterynarze, którzy nie wiedzieć dlaczego uparli się wyróżnić ambitną powieść własną nagrodą… A wszystko zaczęło się od marzenia skromnego grafika, Phila Dechine`a, który zapragnął zostać pisarzem.

Następnie szuka wydawcy... Nie zrażają go żadne przeciwności, ani druzgocząca recenzja, ani brak zainteresowania ze strony czytelników. Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pisarz w 10 lekcjach.

Wielu z nas jednak przed maturą nie zdążyło załapać się na obowiązkowe lektury z zakresu polskiej literatury najnowszej. O ile na własną rękę nie sprawdzamy, co dzieje się na rodzimym rynku, może nam się wydawać, że po Szymborskiej nie było już żadnych poetów ... Scenariusz lekcji 10.

POWIĄZANE KSIĄŻKI