Opcje na śmierć

Opcje na śmierć - Jarosław Klejnocki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Klejnocki
WYMIAR
9,93 MB
NAZWA PLIKU
Opcje na śmierć.pdf
ISBN
7452578189672

OPIS

Anomalia pogodowa, która zaskoczyła żeglarzy na mazurskich jeziorach, złowrogi "biały szkwał", zabrał ze sobą wiele osób. Śmierć jednego z nich, dobrze sytuowanego pracownika banku, Włodzimierza Rawy zdaje się jednak nie być przypadkiem...Sprawę, z początku potajemnie, potem na wpół oficjalnie, prowadzi smakosz win, miłośnik koszul w krzykliwych kolorach i muzyki zespołu Rammstein - komisarz Ireneusz Nawrocki. Czy przebywający już jedną nogą na emeryturze glina znajdzie mordercę? Czy zdoła pojąć zawiłości jakimi rządzą się bankowe "opcje" i zbilansować towarzyszące im ryzyko?Kryminał, dla którego tłem są kryzys, finansowe spekulacje i świat bankowych elit.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Śmierć jednego z nich, dobrze sytuowanego pracownika banku, Włodzimierza Rawy zdaje się jednak nie być przypadkiem... Sprawę, z poc Opcje na śmierć (e-book) - Jarosław Klejnocki - Książka w SwiatKsiazki.pl Ebook - Opcje na śmierć - Jarosław Klejnocki.

Poznaj "Opcje na śmierć"!Anomalia pogodowa, która zaskoczyła żeglarzy na mazurskich jeziorach, złowrogi "biały szkwał", zabrał ze sobą wiele osób. "Opcje na śmierć" zaczynają się w sposób tajemniczy, odważę się nawet stwierdzić - lekko chaotyczny. Zaczynamy naszą lekturę prologiem, rozgrywającym się w domku Klejnockiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI