Podejdź bliżej

Podejdź bliżej - Rachel Abbott | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Abbott
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Podejdź bliżej.pdf
ISBN
9024963293101

OPIS

Nowy kryminał z Tomem Douglasem!Przychodzą każdej nocy. Są już bliskoKobieta, która w dniu swojego wieczoru panieńskiego widzi coś, czego nie powinna. Druga ucieka przed swoim socjopatycznym partnerem, trzecia zaś oferuje jej pomoc.Jest jeszcze ta czwarta, której zwłoki zostają znalezione w parku.Na ciele nie ma żadnych śladów walki, nie wiadomo też, kim jest dziewczyna ani co było przyczyną jej śmierci. Mimo zimowej aury, ofiara nie ma na sobie butów, a nic nie wskazuje na to, by przyszła tu na boso wśród hałd śniegu.Dla Toma Douglasa szykuje się jedno z najtrudniejszych śledztw w jego karierze. Czy ktoś manipuluje kobietami, prowadząc własną mroczną grę? Jedno jest pewne: jeśli Douglas się nie pospieszy, wkrótce mogą pojawić się kolejne trupy…Brytyjska mistrzyni thrillera psychologicznego powraca!

Wierni czytelnicy Rachel Abbott mogą stwierdzić, że autorka nie pokazała pełni swoich możliwości w postaci zawiłych intryg, po których książkę odkłada się, mając pustkę w głowie na skutek przeżytej historii. Książka Podejdź bliżej autorstwa Abbott Rachel , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,45 zł . Przeczytaj recenzję Podejdź bliżej.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Podejdź bliżej to. 7.

POWIĄZANE KSIĄŻKI