Pan Perfekcyjny

Pan Perfekcyjny - Jewell E. Ann | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jewell E. Ann
WYMIAR
4,87 MB
NAZWA PLIKU
Pan Perfekcyjny.pdf
ISBN
7897836748525

OPIS

Ta kobieta musi odejść! Niestety, jest jeden problem…Ellen Rodgers wydawała się idealną kandydatką do zamieszkania nad biurem Flinta Hopkinsa. Miła, dobrze wyglądająca kobieta sprawiała przy tym wrażenie cichej i spokojnej. Tymczasem dziewczyna okazała się… bardzo energiczną muzykoterapeutką. Teraz Flint, zamiast skupić się na pracy, musi wysłuchiwać dźwięków bongosów, gitar i śpiewania.Co gorsza, Ellen jest wkurzająco szczęśliwa i odczuwa ciągłą potrzebę naruszania przestrzeni osobistej Flinta – bez przerwy poprawia mu krawat, zapina guziki w koszuli i robi wiele innych rzeczy, wprowadzających w głowie mężczyzny niezły zamęt. Na dodatek kobieta trzyma w charakterze zwierzątek domowych… szczury. Tak, szczury!Choć Flint marzy o wręczeniu Ellen wypowiedzenia najmu, jego autystyczny syn Harrison zdaje się przepadać za kobietą. Tych dwoje jest więc chwilowo na siebie skazanych, a z czasem ich miłosno-nienawistna relacja zaczyna się przeradzać w coś jednocześnie pięknego i tragicznego.

Oprawa miękka Wydanie: pierwsze Pierwsze wydanie: 2018-09-11 ISBN: 978-83-807-5527-7 EAN: 9788380755277 Tytuł oryginalny: Look the Part Liczba stron: 415 Format: 14.6x17.7 Cena katalogowa: 39,90 zł Tłumaczenie: Dyrek Katarzyna Agnieszka Odbiór osobisty lub wysyłka (wtedy proszę doliczyć koszty ... "Pan perfekcyjny" od pierwszych stron porwał mnie w swój świat, po 20% stwierdziłam, że to jest to co kocham, a reszta książki tylko mnie w tym utwierdziła. Dlatego też nie wahałam się nawet przez sekundę.

... Pan Perfekcyjny to książka napisana przez Jewel E.Ann. Flint Hopkins to ceniony adwokat ,któremu życie posypało się z dnia na dzień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI