Nie ma jak u mamy. Seria Dobre myśli. Tom 4

Nie ma jak u mamy. Seria Dobre myśli. Tom 4 - Magdalena Witkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Witkiewicz
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Nie ma jak u mamy. Seria Dobre myśli. Tom 4.pdf
ISBN
4420305094905

OPIS

Tęskniliście za Milaczkiem? Młodą kobietą, która nieustająco poszukuje miłości swojego życia? Milenka, którą pokochały polskie czytelniczki wraca po dziesięciu latach!Sprawdźcie co wydarzyło się przez ten czas u ekscentrycznej Zofii Kruk, jak potoczyły się losy Milaczka i na kogo wyrosła rezolutna sąsiadka zwana Bachorem.Kiedy tak naprawdę zaczyna się kryzys wieku średniego, czy jedwabna piżama to odpowiedni strój by wystąpić przed własnym szefem i czy łatwo jest zwolnić nianię i wdrożyć „Projekt Matka” to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi staną bohaterki bestsellerowej serii o Milence.Po przeczytaniu tej książki zapragniesz przytulić wszystkich, których kochasz!Magdalena Witkiewicz jak zwykle uroczo, mądrze i z humorem opowiada o kobietach i ich życiowych rozstajach. O sile, która w nich tkwi i o wielkiej potrzebie happy endu. Daje swoim czytelniczkom to, co najcenniejsze: PRZYJAŹŃ, WSPARCIE I NADZIEJĘ, że warto wierzyć w dobre zakończenie.To najlepszy prezent jaki pisarka mogła zrobić swoim czytelniczkom na dziesięciolecie pracy twórczej!

Nie ma jak u mamy - 23,99 zł - Magdalena Witkiewicz Audiobook.pl ... »Nie ma jak u mamy« doda Wam skrzydeł i przypomni o tym, co jest naprawdę w życiu ważne!".

Tom 4. Nie ma jak u mamy - Audiobook at Walmart.com Dobre myśli.

POWIĄZANE KSIĄŻKI