Modki i ramodki

Modki i ramodki - Hubert Siekierka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hubert Siekierka
WYMIAR
12,39 MB
NAZWA PLIKU
Modki i ramodki.pdf
ISBN
2351784448810

OPIS

Mieszkańcy dużego miasta zostali dotknięci przed laty plagą niepłodności, na skutek eksperymentów nieodpowiedzialnych naukowców. W mieście natychmiast powstał ośrodek zajmujący się sztucznymi zapłodnieniami, ale przede wszystkim modyfikacją ludzkich genów. Po wielu latach narodzin prawie wyłącznie ludzi „ulepszonych” mających siłę, wzrok czy słuch różnych zwierząt, grupa młodych mieszkańców zaczęła domagać się zaprzestania wszelkich genetycznych eksperymentów.

Kup książkę Mieszkańcy dużego miasta zostali dotknięci przed laty plagą niepłodnością, na skutek eksperymentów nieodpowiedzialnych naukowców. ... Książka Modki i ramodki / Hubert I.

W mieście natychmiast powstał ośrodek zajmujący się sztucznymi zapłodnieniami ale przede wszystkim modyfikacją ludzkich genów. Po wielu Sprawdź niskie ceny i kup Modki i ramodki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Modki i ramodki 2018 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI