Język C# w 7 dni. Solidne podstawy programowania obiektowego

Język C# w 7 dni. Solidne podstawy programowania obiektowego - Gaurav Aroraa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gaurav Aroraa
WYMIAR
7,77 MB
NAZWA PLIKU
Język C# w 7 dni. Solidne podstawy programowania obiektowego.pdf
ISBN
9454395152028

OPIS

Język C# to nowoczesne narzędzie programowania obiektowego stworzone przez Microsoft. Wyjątkowo przydatne, wielofunkcyjne i powszechnie używane. Także ze względu na wieloplatformowość i otwartą specyfikację. Jednak najważniejsze, że wystarczy gruntownie opanować podstawy języka C# i już możesz tworzyć solidne i wydajne aplikacje zarówno do zastosowań desktopowych, jak i na urządzenia mobilne! To świetna wiadomość i dla początkujących programistów, i dla tych, którzy postanowili poznać nowy język.Ten podręcznik ułatwi Ci szybkie opanowanie podstaw języka C#. Autor, doświadczony guru IT, Gaurav Aroraa, proponuje 7-dniowy plan działania, którego realizacja da Ci pełne spektrum umiejętności programistycznych. Zacznij już teraz kurs języka C#! Językowa biegłość przyniesie Ci satysfakcję i pewność siebie, poprawi Twoją pozycję w zespole czy na rynku pracy.Podstawy języka C# w 7 dni!W 7 dni przejdziesz intensywny kurs:Architektury i konfiguracji środowiska .NETPisania programów C# w zintegrowanym środowisku Visual Studio 2017Definiowania zmiennych, składni, instrukcji, tablic, sterowania przepływemPojęć programowania obiektowegoWiedzy o atrybutach, kolekcjach, typach ogólnych oraz LINQTworzenia i stosowania składowych klas, takich jak modyfikatory, metody, właściwości, indekseryOperacji wejścia-wyjścia na plikach, obsługi błędów oraz stosowania wyrażeń regularnychPisania praktycznych aplikacji w języku C#Gaurav Aroraa w ciągu prawie 20-letniej kariery był mentorem tysięcy studentów informatyki i branżowych specjalistów. Jest Microsoft MVP jako trener Scrum, XEN w zastosowaniach ITIL-F. Ma certyfikaty PRINCE-P i PRINCE-F APMG. Tworzy treści w TechNet Wiki. Jest jednym z założycieli firmy Innatus Curo Software LLC.

Język C# to nowoczesne narzędzie programowania obiektowego stworzone przez Microsoft. Wyjątkowo przydatne, wielofunkcyjne i powszechnie używane. Język C# to nowoczesne narzędzie programowania obiektowego stworzone przez Microsoft.

Solidne podstawy programowania obiektowego. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Język C# w 7 dni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI