Szturm. Seria Star Force. Tom 8

Szturm. Seria Star Force. Tom 8 - B.V. Larson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
B.V. Larson
WYMIAR
12,91 MB
NAZWA PLIKU
Szturm. Seria Star Force. Tom 8.pdf
ISBN
1824364232768

OPIS

Kyle Riggs zamierza powrócić na Ziemię…Siły Gwiezdne podejmują wyprawę do Układu Słonecznego, chcąc wyzwolić ludzkość spod okrutnej dyktatury imperatora Crowa. Zanosi się na wojnę domową na wielką skalę, jednak do gry wkraczają Niebiescy, a ich okręt nie przypomina niczego, z czym Riggs i jego ludzie zetknęli się do tej pory. Nowy rodzaj broni stworzyły też Siły Imperialne – niesamowite cyborgi okazują się niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Pułkownik Riggs musi podjąć kilka trudnych decyzji, a jego oficerowie często mają odmienne zdanie.Jak zakończy się ten trójstronny konflikt? Czy Siły Gwiezdne mają szansę przetrwać tę zawieruchę?To już ósmy tom bestsellerowej serii B.V. Larsona, zwanego królem Amazona.

Identyfikator produktu 816141: Tytuł Szturm. Star Force Tom 8: Autor: Larson B.V.

Star Force T.8 Szturm w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl eAudiobookStar Force. Tom 8.

POWIĄZANE KSIĄŻKI