Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj

Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj - Agnieszka Krzyżanowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Krzyżanowska
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj.pdf
ISBN
1953450074786

OPIS

Osiągnij harmonię, żyj po swojemu, na własnych zasadach.To nie jest książka o tym, jak odnaleźć spokój, sprzątając szafę. Nie znajdziesz tu prostej recepty na szczęście ani gotowych ćwiczeń do wykonania.To książka o tym, jak w nadmiarze spraw i możliwości odnaleźć to, co dla nas naprawdę ważne. Jak zaplanować czas na celebrowanie codziennych rytuałów, bez poczucia winy. Jak budować prawdziwe relacje i odrzucić toksyczne. Jak ograniczyć to, co zabiera naszą energię i pochłania uwagę, by skupić się na tym, co daje nam najwięcej satysfakcji i radości.Agnieszka Krzyżanowska – prowadzi bloga Agnes on the cloud, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem w odkrywaniu życia w zgodzie ze sobą. Pokazuje, jak żyć prosto i uważnie na co dzień, bez pośpiechu i na własnych zasadach. Woli słuchać, niż mówić. Skończyła filologię polską we Wrocławiu, ma doktorat z filozofii. Pracuje jako doradca zawodowy.

Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty. Prosto i uważnie na co dzień Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj Agnieszka Krzyżanowska ...

Nie znajdziesz tu też zestawów ćwiczeń ani gotowych recept na prawdziwe szczęście. Dowiesz się z niej jednak wielu innych, ważnych spraw, które staną się pierwszym krokiem do tego, by żyć lepiej i świadomiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI