Jak kózka uczyła się pływać

Jak kózka uczyła się pływać - Nele Moost | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nele Moost
WYMIAR
3,17 MB
NAZWA PLIKU
Jak kózka uczyła się pływać.pdf
ISBN
7202738314709

OPIS

Bajeczka o kózce oraz jej koleżankach i kolegach ze szkoły broni prawa do zachowania indywidualności i wskazuje na konieczność rozwijania wyjątkowych talentów każdego dziecka. Nie musimy być idealni; każdy ma niezbywalne prawo do odkrywania świata na swój sposób, przy wykorzystaniu własnych niepowtarzalnych uzdolnień.

Mimo to niektórzy starali się,jak mogli. Dawno, dawno temu zdarzyła się rzecz niezwykła - zwierzęta postanowiły pójść do szkoły. Nauczyciele uznali, że każde przyzwoite zwierzątko musi umieć pływać, latać, biegać i wspinać się na drzewa.

Miejsce wydania Słupsk : Wydawnictwo Wydawnictwo Lemoniada.pl, Rok wydania 2016. Numer wydania ... Dawno, dawno temu zdarzyła się rzecz niezwykła - zwierzęta postanowiły pójść do szkoły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI