Wstręt do tulipanów

Wstręt do tulipanów - Richard Lourie | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Lourie
WYMIAR
7,87 MB
NAZWA PLIKU
Wstręt do tulipanów.pdf
ISBN
5924844196403

OPIS

Wiele lat po wojnie do Joopa powraca koszmar, o którym na zawsze chciał zapomnieć. Tylko on nosi w sobie odpowiedź na pytanie, które dręczy ludzi na całym świecie. Tylko on zna tajemnicę śmierci Anny Frank.Przed oczami Joopa stają obrazy z dzieciństwa. Uśmiech matki na widok kostki jaśminowego mydła. Bracia walczący o zabawkę - opaskę z gwiazdą Dawida. Ojciec, o którego miłość i akceptację tak desperacko zabiegał. Jaka jest cena ojcowskiej miłości? Gdzie leży granica poświęcenia dla ukochanych osób?Historia Joopa to poruszająca opowieść o miłości dziecka, okrucieństwie wojny i koszmarach przeszłości.

Opowiada o II wojnie światowej widzianej oczami holenderskiego dziecka, która już na całe jego życie odcisnęła swoje piętno. Poznaje co to głód, zimno czy choroba.

Poznaje co to głód, zimno czy choroba. Przez cały czas walczy o miłość i akceptacje swojego ojca, chce udowodnić że nadal jest dużo ... Księgarnia Współczesna » Wstręt do tulipanów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI