Rybak na dnie morza

Rybak na dnie morza - Agnieszka Toborska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Toborska
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Rybak na dnie morza.pdf
ISBN
9439312974274

OPIS

Książka jest dziełem duetu twórców: znanej pisarki, historyka sztuki i romanistki Agnieszki Taborskiej (autorki m.in. książek Senny żywot Leonory de la Cruz, Abecadło Topora, Okruchy amerykańskie, Spiskowcy wyobraźni), i wirtuoza europejskiej ilustracji, rzeźbiarza, malarza i scenografa Józefa Wilkonia. Wydana najpierw w Niemczech i Korei Południowej, przeniesiona na ekran w filmie animowanym, książka trafia wreszcie do rąk polskiego czytelnika. Nowa wersja bajki o rybaku i złotej rybce adresowana jest zarówno do małych, jak i dorosłych czytelników.

Po pierwsze daje się zmienić w rybę, po drugie płynie ze Złotą Rybką w morskie głębiny, po trzecie pozwala się na ... Rybak na dnie morza. Tweet.

Rybak wyrusza za złotą rybką w podróż i odkrywa głębiny w których nic nie jest takie, jak się spodziewamy; których mieszkańcy kłócą się, stroją i przemądrzają zupełnie tak, jak ludzie. "Rybak na dnie morza" A. Taborskiej został opublikowany w 1997 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI