Opowiadania dla przedszkolaków (książka audio 2CD)

Opowiadania dla przedszkolaków (książka audio 2CD) - Renata Piątkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Piątkowska
WYMIAR
7,77 MB
NAZWA PLIKU
Opowiadania dla przedszkolaków (książka audio 2CD).pdf
ISBN
5413278896118

OPIS

Zbiór opowiadań dla dzieci, w których narratorem jest kilkuletni Tomek. Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami, a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe, mądre i dowcipne opowiadania, których lektura sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym. Książka cieszy się tak wielkim zainteresowaniem małych czytelników, że na ich życzenie autorka napisała ciąg dalszy przygód Tomka, zatytułowany „Opowiadania z piaskownicy, który ukazał się w październiku 2006 roku oraz trzecią część „Piegowate opowiadania”, która ukazała się w 2010 roku.Czas trwania: 1 godz. 28 min.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Opowiadania dla przedszkolaków już od 13,99 zł - od 13,99 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opowiadania dla przedszkolaków (książka audio 2CD) - Zbiór opowiadań dla dzieci, w których narratorem jest kilkuletni Tomek.

Szukasz ciekawej książki? Wejdź i sprawdź ofertę światowych bestsellerów na Ceneo.pl. Szybka dostawa z wielu sklepów! W 2004 roku powstała pierwsza książka jej autorstwa z cyklu „Opowiadania dla przedszkolaków" pod tym samym tytułem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI