Koty w worku, czyli z dziejów pojęć i rzeczy

Koty w worku, czyli z dziejów pojęć i rzeczy - Władysław Kopaliński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław Kopaliński
WYMIAR
7,66 MB
NAZWA PLIKU
Koty w worku, czyli z dziejów pojęć i rzeczy.pdf
ISBN
9455079377317

OPIS

Zbiór komentarzy do wyrazu, nazwy, wyrażenia lub przysłowia umieszczonego w ich tytule, a także gawęd na tematy historyczne, językowe, przyrodnicze, artystyczne, cywilizacyjne. Autor odnosi się do określeń i zwrotów funkcjonujących w mowie potocznej i nie tylko. Wszystko to opatrzone jest barwnym, zabawnym, ale i pouczającym komentarzem, opowiadającym o genezie i dziejach tych haseł.

Czyli z dziejów pojęć i rzeczy" autorstwa Władysława Kopalińskiego, wybitnego polskiego leksykografa, tłumacza, wydawcy uznaje się obecnie za klasyczne. x Opcje mobilne logowanie; rejestracja; lista życzeń; Audiobooki - mp3 (10079); Literatura piękna, popularna i faktu (810167) (810167) Opis: Koty w worku czyli z dziejów pojęć i rzeczy - Kopaliński Władysław. Zbiór komentarzy do wyrazu, nazwy, wyrażenia lub przysłowia umieszczonego w ich tytule, a także gawęd na tematy historyczne, językowe, przyrodnicze, artystyczne, cywilizacyjne, gdzie opowieść toczy się swobodnie, zajmując się tymi lub owymi przejawami spraw oglądanych z tych lub owych punktów widzenia ... Władysław Kopaliński, Utopia [w:] tegoż, Koty w worku, czyli z dziejów pojęć i rzeczy, Oficyna Wydawnicza „Rytm", Warszawa 2006, s.

Kontakt telefoniczny przez SMS lub wiadomość olx. Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej na Androida oraz iPhone'a.

POWIĄZANE KSIĄŻKI