Siedem księżniczek

Siedem księżniczek - Smiljana Coh | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Smiljana Coh
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Siedem księżniczek.pdf
ISBN
2531998660425

OPIS

Jak siostra z siostrą, czyli czasem słońce, czasem deszcz…Dawno, dawno temu żyło sobie siedem sióstr - księżniczek, które robiły wszystko razem, od jazdy konnej przez skoki w stosy liści w królewskim ogrodzie, aż po urządzanie fantastycznych imprez, na których dobrze się bawiły. Ale pewnego dnia księżniczki strasznie się pokłóciły. W zamku, pełnym do tej pory ich radosnego gwaru i śmiechu rozbrzmiewały teraz gniewne głosy.Czy siostry kiedykolwiek znajdą sposób na wypełnienie swego królestwa na powrót odgłosami śmiechu i zabawą?Współczesne dziewczynki marzące o tym, by być księżniczkami znajdą w tej optymistycznej bajce historię rodzącej się rywalizacji, ale także, a to chyba znacznie ważniejsze - bezwarunkowej siostrzanej miłości.Konflikty między rodzeństwem w rzeczywistości rzadko są pokojowo rozwiązywane, ale sugestia, że mogłoby to przebiec tak łagodnie, jest przekazana przekonująco.kirkusreviews.comPrzygotowana przez Coh, tętniąca życiem parada rysunków, szkiców pełnych ekspresji i misternie przygotowanych rozkładówek (w tym jedna, który wymaga trzymania książki w przeciwną, niż zwykliśmy to robić, stronę) sprawia, że strony niemalże fruwają. To książka dla wielbicielek księżniczek, pokazująca ich różnorodność, bo dziewczęta mają bardzo szeroki wachlarz zainteresowań.publishersweekly.comSmiljana Coh jest ilustratorką książek dla dzieci. Studiowała animację filmową na Wydziale Animacji i Nowych Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Zagrzebiu. W swojej twórczości łączy tradycyjne i cyfrowe techniki ilustracyjne, lubi do ilustracji wprowadzać tkaniny i tekstury, aby uzyskać kolorowe obrazy. Mieszka i tworzy w Chorwacji.

I - o dziwo - nie mamy wcale do czynienia z tkwiącymi godzinami przed lustrem lub szafą panienkami, dla których wygląd liczy się najbardziej, ale z pełnymi ... WYWIADY: Przeczytaj rozmowy z pisarzami oraz poznaj wiele osób z pasją! Czytaj dalej » Siedem księżniczek 2018 wydanie 1 . Coh Smiljana ISBN:9788381233491 - Książki - Literatura dla dzieci i młodzieży - Literatura dla dzieci.

Rywalizacja i kłótnie w rodzeństwie zdarzają się cały czas, sztuką jest to, aby zawsze potrafić się pogodzić. To, że możemy polegać na rodzeństwie, jest bardzo ważne, o czym doskonale dowie się siedem księżniczek. „Siedem księżniczek" to książka dla wielbicielek księżniczek, pokazująca ich różnorodność, bo dziewczęta mają bardzo szeroki wachlarz zainteresowań.".i> publishersweekly.com Autorka „Siedmiu księżniczek" - Smiljana Coh - jest ilustratorką książek dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI