Reality show

Reality show - Nicola Kraus | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Kraus
WYMIAR
6,78 MB
NAZWA PLIKU
Reality show.pdf
ISBN
6671101506348

OPIS

Autorki bestsellerowej Niani w Nowym Jorku przenoszą nas w świat reality show, gdzie fakty mieszają się z fikcją, a prawdziwe dramaty rozgrywają się za kulisami.Osiemnastoletnia Jesse zostaje wytypowana do obsady „dokumentu” o życiu nastolatków kręconego w jej szkole przez modną stację telewizyjną. Wcale nie marzy o byciu gwiazdą, ale zarobione w ten sposób pieniądze pozwolą jej pójść do college'u, więc pokusa jest ogromna. Cena, którą przyjdzie jej zapłacić, jest jeszcze większa. Udawane przyjaźnie, manipulacje producentów i pogoń za coraz to większą oglądalnością sprawiają, że życie Jesse wywróci sie do góry nogami.Reality show to więcej niż lekka opowieść o przyjaźni, miłości i telewizji. To także świat obłudy, gry pozorów i bezlitosnej walki o widownię.

De Grote Donorshow. Deutschland sucht den Superstar.

n a television show in which members of the public or celebrities are filmed living their everyday lives or undertaking specific challenges Collins English... This show is different from the music reality shows happened in the past. To widowisko różni się od rzeczywistości muzycznej pokazuje zdarzyć się dawniej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI