Laboratorium Slime. Zostań ekspertem Slime

Laboratorium Slime. Zostań ekspertem Slime - Magdalena Buchla | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Buchla
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Laboratorium Slime. Zostań ekspertem Slime.pdf
ISBN
5177751872253

OPIS

Slime to świetna zabawa i nowe wyzwania każdego dnia. Z jakiego przepisu skorzystać? Jaki aktywator wybrać? Który klej działa? Dlaczego mój Slime zrobił się twardy?W Laboratorium Slime znajdziesz jasne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Rozpoczniesz swoja przygodę ze Slimem od prostych eksperymentów, a z każdym kolejnym rozdziałem będziesz stawiać sobie nowe, fascynujące wyzwania.W Laboratorium Slime znajdziesz:- doświadczenia i wyzwaniasprawdzone receptury i porady- quizy i testy wiedzy- ciekawostki o SlimeEksperci SLIMEBOX zebrali swoje doświadczenia w książce, aby świat Slime przestał być dla ciebie zagadką, a stał się niekończącą się przygodą pełną struktur, kolorów i dźwięków. Do dzieła!

Zostań ekspertem slime. Dzieci i młodzież na całym świecie kochają robić Slime! YouTube i Instagram jest pełen zdjęć i filmów prezentujących perfekcyjnie wykonane, różnobarwne glutki o wyjątkowych strukturach.

Liber. Autorami książki są Magdalena Buchla, Agnieszka Pełka, Witold Konopacki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI