Zapomnij o mnie

Zapomnij o mnie - Roma Nowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma Nowicz
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Zapomnij o mnie.pdf
ISBN
7548067278338

OPIS

Książka o żądzy i cielesnym uzależnieniu, które nie daje o sobie zapomnieć...Marco Antonelli to mężczyzna, który ma wszystko. Bogatego ojca, przyjaciół i piękną dziewczynę, Ginę Serano. Jednak pewnego dnia jego życie przewraca się do góry nogami – ojciec bankrutuje i popełnia samobójstwo, przyjaciele odsuwają się od niego, a narzeczona porzuca go, by wyjść za jego kumpla. Po latach, gdy Marco znowu staje się zamożnym człowiekiem, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozliczyć się z przeszłością. A przede wszystkim z kobietą, która złamała mu serce. Jest przekonany, że silna namiętność, jaka ich niegdyś połączyła, wciąż się tli, a Gina znów wpadnie w jego ramiona. Tylko tym razem to on będzie tym, który ją porzuci.

Bogatego ojca, przyjaciół i piękną dziewczynę, Ginę Serano. Jednak pewnego dnia jego życie przewraca się do góry nogami - ojcie Zapomnij o mnie Książka romantyczna już od 8,24 zł - od 8,24 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

W pierwszą rocznicę wybuchu powstania Basia Lawinówna spotyka się z koleżankami z oddziału. Nadal szuka Łukasza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI