Podejrzany (książka audio)

Podejrzany (książka audio) - Paulina Świst | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Świst
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Podejrzany (książka audio).pdf
ISBN
4412277626620

OPIS

To nie żarty, to nie przelewki, tu się dzieje, i to jak!W roku 2014 Daniel Wyrwa był jeszcze żołnierzem 6. Batalionu Powietrzno-Desantowego w Gliwicach, a Maria Zimnicka – dobrze zapowiadającą się aplikantką adwokacką. Daniel, delikatnie mówiąc, nie miał dobrej reputacji. Wszyscy – poza Marią – wiedzieli o jego problemach z prawem, z narkotykami, ze skłonnością do przemocy i do maczania palców w nielegalnych przedsięwzięciach, ale przecież miłość nie wybiera… Maria urodziła córeczkę, Daniel wylądował na odwyku, Maria wyszła za mąż za kolegę z dzieciństwa, a potem… Potem zrobiło się szybko, ostro, groźnie, błyskotliwie, zaskakująco i wciągająco. Fani Pauliny Świst dostaną więcej, niż oczekują, nowi czytelnicy natychmiast sięgną po jej wcześniejsze książki. Gwiazda świeci coraz jaśniej!Czytają: Laura Breszka i Mateusz KrólCzas nagrania: 5 godz. 31 min.

Książka (128 stron) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki, m.in. hanami, meishi, sumo, manga. Podejrzany Under Suspicion 2000 Lektor PL - online.

Batalionu Powietrzno-Desantowego w Gliwicach... podziel się książką z seniorem. Podejrzany - mp3 - opis produktu: To nie żarty, to nie przelewki, tu się dzieje, i to jak! Michael Robotham.

POWIĄZANE KSIĄŻKI