Czerwone zegary

Czerwone zegary - Leni Zumas | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leni Zumas
WYMIAR
5,82 MB
NAZWA PLIKU
Czerwone zegary.pdf
ISBN
7095840322549

OPIS

W tej napisanej z polotem powieści aborcja po raz kolejny jest w Ameryce nielegalna, zapłodnienie in vitro zostaje objęte zakazem, a Poprawka o Osobowości przyznaje prawo do życia, wolności i posiadania każdemu embrionowi. W małym nadmorskim miasteczku w stanie Oregon pięć zupełnie różnych kobiet boryka się w tej zupełnie nowej rzeczywistości z odwiecznymi pytaniami dotyczącymi macierzyństwa, tożsamości i wolności.Ro, singielka, nauczycielka w liceum, stara się o dziecko i pisze równocześnie biografię Eivor, mało znanej dziewiętnastowiecznej polarniczki. Susan jest sfrustrowaną matką dwójki dzieci tkwiącą w rozpadającym się małżeństwie. Mattie jest adoptowaną córką kochających rodziców i jedną z najlepszych uczennic Ro, a kiedy się dowiaduje, że jest w ciąży, nie ma się do kogo zwrócić. Gin natomiast jest utalentowaną mieszkającą w lesie homeopatką, lub „znachorką”, która łączy losy wszystkich tych bohaterek, gdy zostaje aresztowana i osądzona w ramach zaciekłego polowania na czarownice w nowoczesnym wydaniu.Leni Zumas napisała również Farewell Navigator: Stories i The Listeners, powieść, za którą w 2013 roku otrzymała Oregon Book Award. Dorastała w Waszyngtonie, a obecnie mieszka w Portland w stanie Oregon, gdzie uczy pisarstwa kreatywnego na Uniwersytecie Stanowym. Interesuje się mapami, statkami, bębnami i wszystkim, co nietypowe.

Pierwszy zegarek przeznaczony do noszenia na ręce został wynaleziony w 1504 roku. Od tamtej pory minęło dużo czasu, ale zegarki z paskiem na nadgarstku noszone są bez względu na wiek, płeć, styl czy stanowisko zawodowe.

Świetnie wpasuje się w wystrój industrialnych wnętrz i nie tylko, marka: bikes bazaar, napisz do nas „Czerwone zegary" to historie czterech kobiet:-Ro-jest nauczycielką, stara się o dziecko i pisze biografię polarniczki Eivor Minervnolottir-Mattie to najlepsza uczennica Ro-dowiaduje się, że jest w ciąży-Susan-ma dwójkę dzieci i tkwi w rozpadającym się małżeństwie-Gin to znachorka, mieszkająca w lesie. Kongres Stanów Zjednoczonych ratyfikował poprawkę o człowieczeństwie ... Zegary - Ścienne - Czerwone - porównanie cen akcesoriów domowych w sklepach internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI