Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację

Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację - Dan Roam | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Roam
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację.pdf
ISBN
7160199664688

OPIS

Prezentacje często bywają karkołomnym doświadczeniem: rozwlekłe wypowiedzi, niespójne i nudne slajdy w PowerPoincie, sztuczność i widoczna trema prelegenta. Słuchacze zajmują się w ich czasie mniej lub bardziej dyskretnie swoimi smartfonami lub po prostu przysypiają. Tymczasem bardzo wiele zależy od tego, w jaki sposób opowiada się o nowatorskim produkcie czy o zasadach nowego systemu zarządzania w firmie. Skupienie uwagi słuchaczy i zainteresowanie ich prezentacją nie jest jednak łatwym zadaniem.Niniejsza książka pozwoli Ci zrozumieć zasady skutecznej, ciekawej prezentacji. W interesujący sposób pokaże Ci, jak przygotować się do wystąpienia, mówić i wykorzystać obrazy do opowiedzenia swojej historii. Wskazówki, które tutaj znajdziesz, umożliwią Ci nauczenie się sztuki wypowiadania się i wykorzystywania w tym celu metod myślenia wizualnego. To bezcenna pozycja, zarówno dla nowicjuszy, jak i zaprawionych w bojach prezenterów i mówców!Dzięki tej książce:poznasz trzy zasady przekazywania wiedzy i opowiadania,dowiesz się, co musisz wiedzieć o swoim audytorium jeszcze przed prezentacją,zbudujesz skuteczne scenariusze prezentacji,wykorzystasz obrazy do przekazywania swej opowieści,dowiesz się, jak pokonać stres przed publicznym przemawianiem.Przygotuj niezwykłą prezentację. Opowiedz. Przekonaj każdego.Dan Roam - jest autorem bestsellera Narysuj swoje myśli, uznanego za najpopularniejszą książkę uczącą metod myślenia wizualnego. Założył przedsiębiorstwo Digital Roam Inc., które doradza takim firmom i instytucjom, jak Microsoft, Google, Wal-Mart, System Rezerwy Federalnej, Boeing i Senat Stanów Zjednoczonych. Roam często pojawia się w CNN, MSNBC, ABC News, FOX News i NPR. Mieszka w San Francisco.

Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Prezentacje często bywają karkołomnym doświadczeniem: rozwlekłe wypowiedzi, niespójne i nudne slajdy w PowerPoincie, sztuczność i widoczna trema prelegenta. Słuchacze zajmują się w ich czasie mniej lub bardziej ... Pokaż, opowiedz i zainteresuj.

Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację ; Skip to the end of the images gallery. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI