Pocieszki

Pocieszki - Katarzyna Grochola | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Grochola
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Pocieszki.pdf
ISBN
2588087097314

OPIS

Opowieści z życia wzięte i życiu poświęcone – Pocieszki – nowa książka Katarzyny Grocholi!Chcesz mieć lepszy dzień? A może miesiąc?A może wystarczy pocieszka na każdy tydzień?Oto pięćdziesiąt dwie historie, tyle, ile jest tygodni w roku.Z wdziękiem, lekkością i humorem Katarzyna Grochola wciągnie Cię w swój świat, który może okazać się także Twoim. Świat deszczowych poranków, kiedy nie chce się podnieść z łóżka i wieczorów przynoszących niespodzianki. Niezaplanowanych spotkań, nadziei, dobrych uczynków, ptaków za lodówką, próśb niekaralnych i miłości, za którą wszyscy tęsknimy.Choć niektóre z pocieszek autorka traktuje z przymrużeniem oka, a niektóre całkiem serio, zapewniamy – wszystkie zdarzyły się naprawdę.Nikt tak jak Katarzyna Grochola nie doda Ci otuchy!

Świat deszczowych poranków, kiedy człowiekowi nie chce się podnieść z łóżka oraz świat ... Mapa miasta Kielce, 25-519, ulica Pocieszka 3 wraz ze spisem ulic i punktów użyteczności publicznej (POI). Strona zawiera również listę ulic znajdujących się w pobliżu Pocieszka 3 31-408 Kraków.

9.00 - 17.00 Pocieszka to 25-519, 25-520 . Najbliższy urząd pocztowy znajduje się pod adresem UP Kielce 21: ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI