Najszczęśliwsza

Najszczęśliwsza - Max Czornyj | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Czornyj
WYMIAR
9,70 MB
NAZWA PLIKU
Najszczęśliwsza.pdf
ISBN
8044845045942

OPIS

TAMTEGO DNIA BYĆ MOŻE BYŁA NAJSZCZĘŚLIWSZA W CAŁYM SWOIM ŻYCIU.BYĆ MOŻE, BO NIGDY SIĘ TEGO NIE DOWIEDZIAŁEM.ZAMIAST TEGO STAŁEM W LEPKIEJ I CIEPŁEJ KAŁUŻY. MOJA ŻONA I DZIECKO NIE ŻYŁY.Dawid Kaster dostaje list od byłej żony. Problem w tym, że Ilona została zamordowana cztery lata temu. Mimo to charakter pisma i treść nie pozostawiają wątpliwości. To musi być ona.Krótka wiadomość przywołuje demony przeszłości. Na tym jednak nie koniec, bowiem mężczyzna wkrótce otrzymuje kolejny niespodziewany prezent.Czy zabójca Ilony prowadzi z Dawidem sadystyczną grę? A może kobieta żyje, a cztery lata temu doszło do niewyobrażalnej pomyłki? Z każdą kolejną wskazówką Kaster jest coraz bliżej odkrycia prawdy. A ta zaprowadzi go wprost do piekła.Thriller psychologiczny autora bestsellerowego GRZECHU.Sprawdź, jak niewiele dzieli idealne życie od przerażającego kłamstwa.

Dawid Kaster dostaje list od byłej żony. Ewa Chodakowska w sobotni poranek poinformowała swoich fanów, że lada moment spełni się jej największe marzenie. Sympatycy jednej z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce zastanawiali się, o co chodzi.

dawid kaster dostaje list od ... Najszczęśliwsza. MAX CZORNYJ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI