Java w 24 godziny. Wydanie VIII

Java w 24 godziny. Wydanie VIII - Rogers Cadenhead | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rogers Cadenhead
WYMIAR
11,16 MB
NAZWA PLIKU
Java w 24 godziny. Wydanie VIII.pdf
ISBN
4989641084469

OPIS

Java to język programowania, którego warto się nauczyć. To technologia nowoczesna i użyteczna, a jej możliwości doceniają nawet największe firmy z całego świata. Jest to przy tym język dojrzały i lubiany, cieszący się wsparciem ogromnej rzeszy pasjonatów programowania. Na tym jednak nie koniec zalet Javy: nauka tego języka należy do prostych i przyjemnych. Aby zacząć pisać aplikacje w Javie, wystarczy odrobina wysiłku i zaangażowania. Oznacza to, że jeśli zechcesz, w niedługim czasie będziesz pisać programy z graficznym interfejsem użytkownika, łączące się z usługami sieciowymi, działające na urządzeniach mobilnych, a nawet kod pracujący w środowisku Minecrafta!Ta książka to bardzo przystępny, zwięzły podręcznik składający się z 24 godzinnych lekcji. Jej celem jest nauka programowania w języku Java od podstaw. Pojęcia programistyczne są objaśniane w sposób zrozumiały, a technika tworzenia kodu została opisana krok po kroku. Po 24 godzinach spędzonych z tą publikacją będziesz pisać własne programy. Nauczysz się projektowania graficznych interfejsów użytkownika, tworzenia aplikacji mobilnych, zrozumiesz zasady programowania obiektowego. Po przeczytaniu książki będziesz przygotowany do nauki bardziej zaawansowanych technik programowania w Javie.Najważniejsze zagadnienia:Konfiguracja środowiska programistycznego JavyPodstawowe elementy koduBudowanie funkcjonalnych interfejsów użytkownikaStosowanie wątków i praca z plikamiTechniki programowania obiektowegoTworzenie aplikacji mobilnychProgramowanie w Javie? Łatwiejsze, niż się wydaje!Rogers Cadenhead jest programistą, twórcą aplikacji, autorem książek i wydawcą internetowym. Napisał już ponad dwadzieścia książek o tej tematyce. Przez kilka lat był członkiem grupy RSS Advisory Board, która zajmuje się specyfikacją RSS. Swoje artykuły publikuje w Drudge Retort i w innych popularnych serwisach internetowych.

Cena: 55.20 zł EAN: 9788328342354 ISBN: 9788328342354 Ilość odwiedzin: 117 Opis produktu Java to jezyk programowania, którego warto sie nauczyc. To technologia nowoczesna i uzyteczna, a jej mozliwosci doceniaja nawet najwieksze firmy z calego swiata.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Java to język programowania, którego warto się nauczyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI