Dance, sing, love. W rytmie serc

Dance, sing, love. W rytmie serc - Layla Wheldon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Layla Wheldon
WYMIAR
8,8 MB
NAZWA PLIKU
Dance, sing, love. W rytmie serc.pdf
ISBN
9402316912738

OPIS

Kontynuacja bestsellerowego "Miłosnego układu"!Po tragicznym wydarzeniu na lotnisku Livia Innocenti na długo straciła zdrowie i pełną sprawność - kariera tancerki stanęła więc pod znakiem zapytania. Z pomocą swojego chłopaka Jamesa Sheridana oraz przy wsparciu przyjaciół, Kathy, Zafira, Leny, Mirandy i Alexis, Livia powoli staje na nogi. Odnajduje spokój i ukojenie w muzyce i tańcu, które stają się elementem terapii. Dostaje także propozycję, by spróbowała swoich sił jako choreograf.Czas zabliźnia rany, jednak trauma po wypadku nie daje o sobie zapomnieć. Problemy nie znikają, podobnie jak powracające nocami koszmary. Kiedy wydaje się, że wszystko się wreszcie układa, a związek Livii z Jamesem wchodzi na właściwe tory, los wystawia ich uczucie na ciężką próbę. I zrobi to jeszcze nieraz. Czy ich serca nadal będą bić w jednakowym rytmie?Więcej muzyki, więcej tańca i więcej pasji... Po prostu DANCE & SING & LOVE!

Odnajduje spokój i ukojenie w muzyce i ... Dance, sing, love. W rytmie serc ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Wraz z przyjaciółkami Kathy i Leną planuje ... Dance, sing, love. W rytmie serc - opis ebooka .

POWIĄZANE KSIĄŻKI