Chmury z keczupu

Chmury z keczupu - Annabel Pitcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annabel Pitcher
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Chmury z keczupu.pdf
ISBN
6020700863679

OPIS

Nowa powieść autorki bestsellera „Moja siostra mieszka na kominku”!Zdobywca nagrody im. Edgara Allana Poego w kategorii „Najlepsza powieść Young Adult”!Miłość, która rozrywa serce. Tajemnica, która spędza sen z powiek. Kłamstwa, które wszystko niszczą. Pośród tego nastoletnia Zoe, która pragnie podzielić się z kimś swoim straszliwym sekretem, dlatego wysyła listy do więźnia czekającego na śmierć.W tej powieści jest wszystko - nietypowa rodzina, miłosny trójkąt, niewyjaśniona zbrodnia i… ptasia dziewczyna. Do tego mnóstwo ciepła, humoru, dramatów i wzruszeń oraz zakończenie, które zmiażdży Ci serce.Ta obsypana nagrodami powieść Annabel Pitcher wyróżnia się niesamowitym ładunkiem emocjonalnym, niełatwą tematyką i niespotykanym urokiem. Pochłoniesz ją w jeden wieczór, a potem nigdy już o niej nie zapomnisz.Pierwsza powieść Annabel Pitcher, Moja siostra mieszka na kominku, zdobyła w 2011 roku nagrodę Brandford Boase Award w kategorii najlepszego debiutu wśród książek dla dzieci i młodzieży, zyskała także nominacje do takich nagród jak Dylan Thomas Prize, Galaxy British Book Awards, The Red House Children’s Book Award oraz Waterstones Children’s Book Prize.Długo będę nosić tę historię w sobie i długo będę pamiętać to rozsadzające serce zakończenie.Klaudyna Maciąg, kreatywa.netChmury z keczupu to powieść z ogromnym ładunkiem emocjonalnym i wspaniałymi bohaterami. Akcja powieści jest wartka i wciągająca, a tajemnica, którą krok po kroku zdradza Zoe budzi niepokój i chęć jak najszybszego jej rozwikłania.Agata Sochacka, miszmasz79.blogspot.comPolecam tę książkę nie tylko młodzieży i młodszym dorosłym, ale też dojrzałym czytelnikom. Myślę, że poruszane w książce tematy i motywy są uniwersalne, a spostrzeżenia autorki dadzą do myślenia zarówno rodzicom jak i nastolatkom.Magdalena Piasecka, morderczynimarzen.blogspot.comTo intrygująca tajemnica oraz wzruszająca historia pierwszej miłości opowiedziana z wielkim humorem.The Sunday TimesAnnabel Pitcher stworzyła poruszającą i pełną współczucia historię, która ukazuje utratę niewinności Zoe równie pięknie jak i drogę przez jej smutek i pragnienia.Cosmopolitan

Najlepsza powieść Young Adult! Miłość, która rozrywa serce. Tajemnica, która spędza sen z powiek.

Pośród tego nastoletnia Zoe, ... Kup "Chmury z keczupu" 30% taniej! Autor: Annabel Pitcher Rok wydania: 2018 Oprawa: miękka ze skrzydełkami Liczba stron: 352 Format: 12.3×19.5 cm Numer ISBN: 978-83-65568-42-7 Kod paskowy (EAN): 9788365568427 Chmury z keczupu @Natalia_Swietonowska · 2019-05-20. Udostępnij.

POWIĄZANE KSIĄŻKI