Wszystkie kochanki naszego taty

Wszystkie kochanki naszego taty - Manula Kalicka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Manula Kalicka
WYMIAR
10,63 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie kochanki naszego taty.pdf
ISBN
9993544459122

OPIS

Zwariowana opowieść o dwóch siostrach wychowywanych tylko przez ojca. Ciepła i krzepiąca - dowodzi, że nawet najtrudniejszy problem można rozwiązać, korzystając z inteligencji i poczucia humoru. Dowcipne dialogi, niesamowite przygody i kolejne barwne damy serca ojca wprowadzające się do domu w podwarszawskiej miejscowości.Karolina ma piętnaście lat, Paulina sześć. Kiedy pewnego dnia mama oznajmiła im, że znika, do opieki nad dziewczynkami zmusza ich ojca, a swojego byłego męża, muzyka rockowego - Eryka. Ten, nie mając pojęcia o wychowywaniu dzieci, korzysta z pomocy niezrównanej babci Fredzi i gosposi Honoraty, a sam generuje kolejne problemy.Ta nietypowa rodzina jest mądra, szalona, złośliwa i serdeczna. Jak ta książka.Powieść jest wznowieniem książki, która wcześniej ukazała się pod tytułem "Tata, one i ja".Manula Kalicka - pisarka i dziennikarka. Opublikowała 10 powieści i liczne opowiadania. Ukończyła studia polonistyczne i dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach tygodnika "Polityka". Pracowała jako bibliotekarka, producentka konfekcji damskiej, prowadziła księgarnię, obecnie prowadzi agencję literacką.

Brak ocen Oceń 41,00 zł 18,99 zł 20,49 zł Wydawca: Prószyński Media × Prószyński Media Prószyński Media to jedno z ... Zwariowana opowieść o dwóch siostrach wychowywanych tylko przez ojca. Ciepła i krzepiąca - dowodzi, że nawet najtrudniejszy problem można rozwiązać, korzystając z inteligencji i poczucia humoru.

Wydawca: Prószyński i S-ka. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI