Twój ślub optymistycznie

Twój ślub optymistycznie - Robert Trojanowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Trojanowski
WYMIAR
4,90 MB
NAZWA PLIKU
Twój ślub optymistycznie.pdf
ISBN
3380472200583

OPIS

Twój (Wasz) ślub już niedługo! Kwestie formalne i obowiązki piętrzą się i zaczynają męczyć, prawda? Złap oddech!Dzięki książce „Twój ślub – optymistycznie” nabierzesz dystansu, bo ta książka wywołuje uśmiech, inspiruje i sprawia, że wraca radość myślenia o TYM DNIU! Dzięki niej możesz zrobić coś, co sprawi, że bliscy i znajomi zapamiętają Twój ślub na bardzo długo i będą z uśmiechem wspominać go latami.A więc daj się zarazić optymizmem i...... powiedz tej książce: TAK!Ta książka nie jest pracą naukową! To garść optymistycznych inspiracji na wieczór panieński i kawalerski, na ślub i na wesele, dla Młodej Pary i dla Gości, dla DJ-a i dla Wodzireja! To także zasłyszane babcine wspomnienia oraz zebrane ciekawostki i opinie innych par, które dzisiaj są w szczęśliwych związkach!

Jej wymiary to 170x230. Oprawa jest miękka. Książka Twój ślub optymistycznie do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 20,46 zł (Rabat 32%).

Autor: Robert Trojanowski, wydawnictwo: Helion. TWÓJ ŚLUB OPTYMISTYCZNIE ROBERT TROJANOWSKI porównanie cen w 9 sklepach, cena już od 16,45 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz TWÓJ ŚLUB OPTYMISTYCZNIE ROBERT TROJANOWSKI w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Kup teraz na Allegro.pl za 40,33 zł - Twój ślub optymistycznie z miasta Krakow.

POWIĄZANE KSIĄŻKI