Rosyjski kryminał z ćwiczeniami. Nocny pociąg. Poziom A2-B1

Rosyjski kryminał z ćwiczeniami. Nocny pociąg. Poziom A2-B1 - Olga Akman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Akman
WYMIAR
10,63 MB
NAZWA PLIKU
Rosyjski kryminał z ćwiczeniami. Nocny pociąg. Poziom A2-B1.pdf
ISBN
9454785131154

OPIS

Nocny pociąg relacji Mińsk – Warszawa. W wagonie konduktorki Iry gromadzą się pasażerowie - tajemniczy Wład, Lena, która jedzie do paryskiej szkoły baletowej, japońscy turyści oraz małżeństwo Niny i Piotra. W trakcie podróży Nina odkrywa, że została okradziona. W wagonie wybucha zamieszanie. Wszyscy są podejrzani…Nocny pociąg to wyjątkowa książka do nauki języka rosyjskiego łącząca lekturę wciągającej historii kryminalnej oraz doskonalenie umiejętności językowych za pomocą różnorodnych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści poznasz współczesne rosyjskie słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu!Rosyjski Kryminał z ćwiczeniami:• trzymająca w napięciu akcja• tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki• współczesne rosyjskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)• ponad 90 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych• klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek rosyjsko-polskiRosyjski z kryminałem – zabójczo wciągający!

Oprawa: miękka. Czytasz wciągającą historię kryminalną i ćwiczysz rosyjski! Nocny pociąg relacji Mińsk - Warszawa.

- Polska ksiegarnia w UK Informacje o ROSYJSKI KRYMINAŁ Z ĆWICZENIAMI POZIOM A2-B1 - 8562406178 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-11-19 - cena 14,24 zł Rosyjski kryminał z ćwiczeniami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI