Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić

Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić - Dan Heath | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Heath
WYMIAR
7,66 MB
NAZWA PLIKU
Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić.pdf
ISBN
5475974090232

OPIS

„Pstryk” to poradnik o tym, jak zmieniać.Bez względu na to, czy zamierzasz tylko uporządkować biurko, czy zmienić świat.Nie wahaj się, to łatwe.Pstryk i już.Z książki dowiesz się:• Jak dzięki sześciu prostym zasadom jeden lekarz uratował życie stu tysięcy pacjentów.• Jak grupę nierozgarniętych pierwszaków zmienić w klasę bystrych uczniów.• Jak stos rękawic roboczych pomógł w zaoszczędzeniu tysięcy dolarów.• I co najważniejsze - jak zmienić swoje życie.Bracia Chip i Dan Heath to konsultanci, trenerzy i autorzy bestsellerowych książek, które przetłumaczono na blisko 30 języków. Doradzali takim firmom jak Microsoft czy Nike.A teraz doradzają nam, jak z powodzeniem dokonywać zmian w naszym domu, w pracy i w życiu.„Pstryk” stał się wielkim sukcesem, bo działa!

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. pstryk. jak zmieniać, żeby zmienić - dan heath, chip heath.pdf (20 KB) Pobierz.

Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić autorstwa Heath Chip, Heath Dan , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,29 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI