Bystrzak

Bystrzak - Marie-Aude Murail | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marie-Aude Murail
WYMIAR
7,96 MB
NAZWA PLIKU
Bystrzak.pdf
ISBN
4536172538048

OPIS

Pełna humoru powieść dla młodzieży o chłopakach, dziewczynach i pewnym niezwykłym starszym bracie.Kleber ma 17 lat i właśnie przeniósł się do Paryża. Nie może się doczekać, aż znajdzie mieszkanie, pójdzie do nowej szkoły i zacznie umawiać się z dziewczynami. Jest tylko jeden kłopot. Kłopot, który nie rozstaje się z pluszowym królikiem, lubi szukać dzidzików ukrytych w tefelonie i umie bardzo szybko liczyć („jeden, dwa, trzy, cztery, be, dwanaście”). Ma ksywę Bystrzak, 22 lata i umysł trzyletniego dziecka. To starszy brat Klebera, którym ten obiecał się opiekować, by wyciągnąć go z zamkniętego zakładu dla upośledzonych umysłowo…„Bystrzak” otrzymał wiele nagród, w tym prestiżową Deutscher Jugendliteraturpreis przyznaną przez jury młodzieżowe.

20. placówek w całej Polsce. W Akademii Bystrzak pracujemy na programach, które są połączeniem: przygody, zabawy i nowoczesnych strategii edukacyjnych.

Każdy nasz kurs rozwija dziecko interdyscyplinarnie poszerzając jego wiedzę na temat otaczającego świata. Ponad.

POWIĄZANE KSIĄŻKI