Zmysłowa samba

Zmysłowa samba - Maggie Cox | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maggie Cox
WYMIAR
4,48 MB
NAZWA PLIKU
Zmysłowa samba.pdf
ISBN
2164811381639

OPIS

Maggie Cox, Samba we dwojeEduardo po poważnym wypadku przyjeżdża do Anglii na rehabilitację. Przypadkowe spotkanie z Marianne, piękną dziewczyną zarabiającą uliczną grą na gitarze, sprawia, że na chwilę zapomina o własnych kłopotach. Pragnie jej pomóc w trudnym położeniu i proponuje pracę w swoim domu w Rio de Janeiro. Nie spodziewa się, że to Marianne o wiele bardziej pomoże jemu...Catherine George, Lato w BrazyliiRoberto żył po to, by słyszeć tłumy skandujące jego nazwisko. Teraz słyszy tylko własne myśli, pełne żalu i goryczy. Ilekroć widzi w lustrze bliznę na twarzy, przypomina sobie wypadek, który zrujnował mu karierę.Nikt dotąd nie zdołał nakłonić go, by opuścił swoją samotnię. Katherine Lister jest jedyną kobietą, którą tam zaprosił, by sporządziła ekspertyzę nieznanego dzieła sztuki. Spojrzenia Roberta sprawiają jednak, że to ona czuje się jak bezcenny klejnot.Jennie Lucas, Gorące RioBrazylijski milioner Gabriel Santos potrzebuje pomocy swojej byłej asystentki Laury, by odkupić rodzinną firmę. Przez jeden wieczór, podczas przyjęcia dla elit w Rio de Janeiro, musiałaby udawać jego partnerkę. Laura zgadza się, dopiero gdy Eduardo podnosi stawkę za tę przysługę do miliona dolarów, chociaż wie, jak trudny będzie dla niej powrót do jego domu, w którym rok temu spędzili namiętną noc.

Nie spodziewa się, że to Marianne o wiele bardziej pomoże jemu ... Zmysłowa samba (Catherine George). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zmysłowa samba (EPUB) - Ceny już od 13,99 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach.

Nikt jeszcze nie napisał ... Samba nazywana jest tańcem kochanków - partnerzy znajdują się bardzo blisko siebie, falują w takt muzyki, a sam taniec ma bardzo zmysłowy i namiętny charakter. To wymaga od partnerów dużego zgrania, ale daje też niezwykłą przyjemność. Zmysłowa samba - opis produktu: Maggie Cox, Samba we dwoje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI