Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście - Candace Bushnell | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Candace Bushnell
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Seks w wielkim mieście.pdf
ISBN
6399962317197

OPIS

20 lat od premiery serialu, który pokochali widzowie na całym świecie!Dobieranie się w pary nie jest łatwe. W tej błyskotliwej i złośliwie dowcipnej książce Candace Bushnell znakomicie opisała świat singli rozpaczliwie szukających swojej wymarzonej drugiej połowy. Carrie Bradshaw, jej główna bohaterka, to bliska krewna Bridget Jones i Ally McBeal. Mimo że jest bardziej perwersyjna, podobnie jak one w głębi duszy pozostaje niepoprawną romantyczką szukającą swego księcia z bajki.Na podstawie tej bestsellerowej powieści zrealizowano serial Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście, który przez lata cieszył się ogromną popularnością i zdobywał Złote Globy oraz nominacje do nagrody Emmy. W kinach wyświetlono także jego kontynuacje: Seks w wielkim mieście oraz Seks w wielkim mieście 2.Autorka w latach dziewięćdziesiątych publikowała felietony w „New York Observer”, To właśnie doświadczenia z tamtego okresu przyczyniły się do powstania tej powieści, która odniosła niekwestionowany sukces niemal na całym świecie.

Gdy usłyszałam, że powstał na podstawie książki pod tym samym tytułem postanowiłam ją przeczytać. I niestety gorzko się zawiodłam.

Kogo zabraknie? Oprócz Kim Cattrall i Chrisa Notha, czyli Samanthy i Mr. Biga, w kontynuacji Seksu w wielkim mieście nie pojawi się jeszcze jeden z ważnych bohaterów - ukochany Mirandy Hobbes (Cynthia Nixon), Steve Brady grany przez Davida Eigenberga.Taką informację podał m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI