Przepowiednia

Przepowiednia - Christoffer Carlsson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christoffer Carlsson
WYMIAR
6,2 MB
NAZWA PLIKU
Przepowiednia.pdf
ISBN
3719871838689

OPIS

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych, a podejrzany, Edvard Christensson, wszystkiemu zaprzecza, szybko zostaje osądzony i skazany. Wszystko jest znów w porządku.Ale stare grzechy rzucają długie cienie. Zbrodnia odcisnęła piętno także na życiu innych, zwłaszcza siostrzeńca Edvarda, małego Isaka. Chłopiec dorasta w przekonaniu, że ciąży na nim klątwa, i że pewnego dnia jak jego wuj dopuści się czegoś strasznego…Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w lesie? Czy prawda wyjdzie na jaw, zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze?Przepowiednia to smutna, piękna i osobista opowieść o życiu, a jednocześnie trzymająca w napięciu lektura. Perfekcyjnie nakreślona psychologiczna historia skutków zbrodni dla życia małej społeczności.Christoffer Carlsson – zadebiutował w 2010 roku, autor m.in. cyklu o śledczym Leo Junkerze, nagrodzonego przez Szwedzki Instytut Kryminałów. Carlsson jest doktorem kryminologii i autorem licznych prac naukowych z tej dziedziny, wykłada na uniwersytecie w Sztokholmie, a w wolnym czasie pisze powieści.

Edvard zaprzecza, lecz nikt mu nie wierzy, wkrótce jego bliscy czują się w tym miejscu źle, napotykają niemiłe spojrzenia pozostałych mieszkańców. Słowo „przepowiednia" w słownikach zewnętrznych. Poniżej zostały umieszczone odnośniki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z wyrazem przepowiednia: » Szukaj hasła przepowiednia w Google.

Nie mogło być inaczej - na początek 2021 roku Krzysztof Jackowski również ma dla nas pewne przewidywania. Niestety, nie są one optymistyczne. Przepowiednia dla Polski: III wojna światowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI