Prawda jest w tobie. Kiedy ty się zmieniasz wszystko się zmienia

Prawda jest w tobie. Kiedy ty się zmieniasz wszystko się zmienia - Gordana Biernat | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gordana Biernat
WYMIAR
4,64 MB
NAZWA PLIKU
Prawda jest w tobie. Kiedy ty się zmieniasz wszystko się zmienia.pdf
ISBN
9136593796596

OPIS

Każda „myśl prawdy” zawarta w tej książce ma jeden jedyny cel – pomóc ci zrozumieć samego siebie oraz twoje miejsce w świecie. Prawda nigdy nie jest skomplikowana ani irracjonalna; jest zawsze łatwa i słuszna. Jeśli ciągnie się za tobą jakiś nierozwiązany problem albo potrzebujesz porady, po prostu zapytaj: „Jaka jest dla mnie wiadomość na dziś?”, a następnie otwórz tę książkę i zobacz, jaką ma dla ciebie wskazówkę.GORDANA BIERNAT jest jedyną Europejką w gronie Oprah Winfrey Supersoul 100 Teachers. Jej bezpośrednie i dodające sił tweety zdążyły już zainspirować setki tysięcy osób na całym świecie, a książka, którą właśnie trzymasz w rękach, jest skarbcem jej najgłębszej mądrości. Prawda jest w tobie pozwoli ci dostrzec twój prawdziwy potencjał i wrodzoną wewnętrzną moc; przypomni ci, kim jesteś i po co tutaj jesteś.

Prawda nigdy nie jest skomplikowana ani irracjonalna; jest zawsze łatwa i słuszna. Jeśli ... Prawda jest w tobie.

Jestem świadoma siebie. Wiem nad czym jeszcze muszę popracować, by w pełni czuć się zadowolona. Książka Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko autorstwa Walsch Neale Donald , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI