Mit cellulitu. To nie tłuszcz, to powięzi – skuteczna eliminacja powszechnego problemu

Mit cellulitu. To nie tłuszcz, to powięzi – skuteczna eliminacja powszechnego problemu - Ashley Black | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ashley Black
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Mit cellulitu. To nie tłuszcz, to powięzi – skuteczna eliminacja powszechnego problemu.pdf
ISBN
9586882944223

OPIS

Zapomnij o tłuszczu. Za cellulit odpowiada tkanka powięziowa, którą można manipulować. Poznaj autorskie masaże i plan odżywiania, dzięki którym odzyskasz gładkie pośladki i uda. Powiedz cellulitowi nie!Autorka tej książki prezentuje najnowszą metodę na ostateczne pozbycie się problemu, który nazywamy cellulitem i pokochanie siebie. Stworzona przez nią terapia została wykorzystana przez tysiące kobiet, które przestały już zadawać sobie odwieczne pytanie: „jak spalić tłuszcz”? Teraz również Ty możesz gruntownie przeanalizować swoją tkankę powięziową, zastosować łatwe do wykonania masaże, raz na zawsze pozbyć się problemu, który nazywasz cellulitem i zrewolucjonizować swoje życie!

Przeczytaj recenzję Mit cellulitu. To nie tłuszcz, to powięzi - skuteczna eliminacja powszechnego problemu.

To nie tłuszcz, to powięź - skuteczna eliminacja powszechnego problemu w kategorii Terapie i techniki / Zdrowie książki. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI