Bałtyk. Historie zza parawanu

Bałtyk. Historie zza parawanu - Aleksandra Arendt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Arendt
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
Bałtyk. Historie zza parawanu.pdf
ISBN
4069650665499

OPIS

Co Tomasz Raczek robił na transatlantyku Stefan Batory?Dlaczego po plaży paradowano w piżamach?Gdzie była legendarna Wineta?Gdzie nad morzem była „nowa Warszawa”, a gdzie „małe Zakopane”?Morze intryguje, zachwyca i przeraża. Czas odkryć jego tajemnice i sprawdzić ile prawdy jest w legendach. „Bałtyk. Morskie opowieści” to zbiór historii o ludziach, których losy splotły się z Wybrzeżem.Autorka przemierza Polskę od Wolina po Hel. Pokazuje jak zmieniały się nadmorskie kurorty i moda plażowa. Sprawdza jak wygląda praca latarnika i co robią w morzu lokomotywy. A przy okazji udowadnia, że skakać na nartach można nie tylko w górach…Lektura doskonała zarówno dla tych, którzy w domowym zaciszu po pracy chcą poczuć zapach morskiej bryzy, jak i tych, którzy szukają książki do poczytania podczas słonecznych kąpieli na plaży.

Historie zza parawanu-2,00 zł ... Morskie opowieści to zbiór historii o ludziach, których losy splotły się z Wybrzeżem.

Ilość stron: 256 Co Tomasz Raczek robił na transatlantyku Stefan Batory? Dlaczego po plaży paradowano w piżamach? Gdzie była legendarna Wineta? ... Bałtyk. Historie zza parawanu-2,00 zł ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI