Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów

Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów - Scott Jurek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Scott Jurek
WYMIAR
11,20 MB
NAZWA PLIKU
Północ. Jak odnalazłem siebie na Szlaku Appalachów.pdf
ISBN
5597903292845

OPIS

Nowa książka autora bestsellera Jedz i biegaj. Pasjonująca opowieść o wyczerpującej, a zarazem inspirującej czterdziestosześciodniowej wyprawie po rekord prędkości na Szlaku Appalachów.Północ to 3523 kilometry morderczej, górskiej trasy, 80 kilometrów k a ż d e g o d n i a, przez prawie siedem tygodni. Jurek zdawał sobie sprawę, że zmusi swój organizm do skrajnego wysiłku, wyrzekając się wygód i dłuższego odpoczynku. Nie mógł jednak przewidzieć fizycznej i emocjonalnej ceny, jaką przyjdzie mu zapłacić – a także satysfakcji, jaką zrewanżuje mu się szlak.Północ jest olśniewającą opowieścią o wytrwałości i wewnętrznej przemianie, jest portretem człowieka stawiającego czoła najbardziej wymagającemu, wyjątkowemu i wzniosłemu wyzwaniu swego życia. To historia, która natchnie zarówno biegaczy, jak i każdego, kto dąży do poznania swoich możliwości.

Północ to 3523 kilometry morderczej, górskiej trasy, 80 kilometrów k a ż d e g o d n i a, przez prawie siedem tygodni. To historia, która natchnie zarówno biegaczy, jak i każdego, kto dąży do poznania swoich możliwości. Północ.

Scott Jurek, 45-letni amerykański ultras, triumfator wielu prestiżowych biegów, m. in ... Każdy z nas ma w sobie siłę, o której często nie mamy pojęcia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI