Lot Osvalda

Lot Osvalda - Thomas Baas | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Baas
WYMIAR
6,88 MB
NAZWA PLIKU
Lot Osvalda.pdf
ISBN
1729095913335

OPIS

Oswald wiódł spokojne życie bez niespodzianek i odpowiadało mu to. Ale pewnego dnia zniknął jego jedyny przyjaciel! Pełen obaw, wyrusza na poszukiwania do gęstej dżungli, która opanowała miasto…A może ta niezwykła podróż pozwoli obu przyjaciołom oderwać się od ziemi i znaleźć szczęście?Dwie rozkładane strony przeniosą Cię w samo serce dżungli!

... Lot Osvalda Lubicie zmiany? Czekacie na to, że pewnego dnia wydarzy się coś, co zmieni ustalony dotychczas życiowy kurs? A może należycie do osób, które aż kipią od energii i planują, działają, w zasadzie żyją w ciągłej zmianie? Osvaldo zdecydowanie należał do pierwszej kategorii. Żył sobie niemal anonimowo na poddaszu ... Lot Osvalda to elegancko wydana książka w naprawdę dużym formacie (jeśli znacie Mapy Mizielińskich, to jest to właśnie taka wielkość!).

Moja mama. Najciekawsze książki dla dzieci z mamą w roli głównej - zestawienie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI