Listy sprzed lat

Listy sprzed lat - Roma J. Fiszer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma J. Fiszer
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Listy sprzed lat.pdf
ISBN
6609799602804

OPIS

Zawód w przyjaźni sprawia, że trudno jest odzyskać wzajemne zaufanie….Dramatyczne okoliczności powodują, że Iwonie i Ewie, po latach wzajemnej niechęci, udaje się odbudować przyjaźń, a skrywana dotąd w listach sprzed lat, wielka tajemnica jednej z nich, wreszcie wychodzi na jaw.Dzięki sile przyjaźni, powraca odwaga by zawalczyć o siebie, uwolnić się od wcześniejszych złych wyborów. Odwaga, by spróbować podążyć drogą wielkiego uniesienia z młodości… Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że w życiu Iwony pojawia się mężczyzna sprzed lat. Ten sam, o którym dotąd odważała się tylko śnić, ukradkiem zaglądać w przechowywane od niego listy, powraca niczym książę z bajki...„Listy sprzed lat” to pokrzepiająca historia, która przywraca wiarę w przyjaźń i w to, że wszystko w życiu jest możliwe.

Średnia ocena wszystkich książek w serii . 6,0 / 10 440 ocen Autor: Danice Allen, Gabriella Anderson i inni , Jo Beverley, Lisa Bingham, Sara Blayne, Cheryl Bolen, Pamela Britton, Nancy Butler, Wilma ... Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Końcówkę czytało się niezwykle przyjemnie. Początki jednak nie były łatwe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI