Wszyscy mamy tajemnice

Wszyscy mamy tajemnice - Harlan Coben | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
12,86 MB
NAZWA PLIKU
Wszyscy mamy tajemnice.pdf
ISBN
2131041719467

OPIS

CYKL Z MYRONEM BOLITAREMPrecyzyjnie skonstruowana intryga, mistrzowsko stopniowane napięcie, fałszywe tropy prowadzące donikąd, pozornie niemożliwe do wyjaśnienia zagadki, zaskakujące zakończenie, którego nie domyśli się nawet najbardziej przenikliwy czytelnik, to podstawowe cechy pisarskiego stylu Cobena, które uczyniły go megagwiazdą współczesnego thrillera.WSZYSCY MAMY TAJEMNICEDziesiąta powieść z Myronem BolitaremNajwiększe skandale wybuchają w sieci… Przekonuje się o tym była tenisistka, Suzze Trevantino, dawna niegrzeczna dziewczynka, która – o dziwo – ustatkowała się u boku gwiazdy rocka, Lexa Rydera. I jest w ciąży! Po tym, jak w sieci ukazuje się anonimowy wpis, który podaje w wątpliwość, że ojcem jej dziecka jest Lex, ten znika. Do kogo Suzze może się zwrócić z prośbą o pomoc, jeśli nie do Myrona Bolitara?W trakcie śledztwa Myron odnajduje też kogoś, kogo wcale nie szukał… I niespodziewanie dostaje szansę na znalezienie zaginionego brata. Wcześniej jednak będzie musiał zmierzyć się z kłamstwami, również własnymi, które w jakiś sposób mogą łączyć się z historią Suzze i Lexa.Jeśli sądziliście, że znacie Myrona Bolitara, w tej powieści Coben udowodni, ze nie znaliście go wcale!

Suzze przysięga, że to dziecko Lexa. EBook Wszyscy mamy tajemnice - mobi, epub / Harlan Coben , 26,42 zł, WSZYSCY MAMY TAJEMNICE Dziesiąta powieść z Myronem Bolitarem Największe skandale wybuchają w sieci... Przekonuje się o tym była Opis: Wszyscy mamy tajemnice - Harlan Coben.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Wszyscy mamy tajemnice; Wszyscy mamy tajemnice . Harlan Coben.

POWIĄZANE KSIĄŻKI