W cieniu tamtych dni

W cieniu tamtych dni - Magdalena Majcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
W cieniu tamtych dni.pdf
ISBN
7259865983051

OPIS

Mikołaj nigdy nie miał prawdziwej rodziny – matka wyjechała za granicę, kiedy miał kilka lat a ojca nigdy nie poznał. Wychowała go babcia, Emilia – jedyna osoba, która jest mu naprawdę bliska. Kiedy jednak chłopak odkrywa na strychu tajemniczą szkatułkę, okazuje się, że tak naprawdę nic o niej nie wie. Opaska z Powstania Warszawskiego i listy, które nigdy nie zostały wysłane stają się kluczem do poznania tajemnicy, kładącej się cieniem na losach całej jego rodziny…Co wydarzyło się w życiu Emilii w sierpniu 44?Kim jest tajemniczy Krzysztof, do którego skierowane były listy?Wielka miłość, tragiczna historia i tajemnica, której nie można dłużej ukrywać…Co wydarzyło się w życiu Emilii w sierpniu 44?Kim jest tajemniczy Krzysztof, do którego skierowane były listy?Wielka miłość, tragiczna historia i tajemnica, której nie można dłużej ukrywać…

Wychowała go babcia, Emilia - jedyna osoba, która jest mu naprawdę bliska. Kiedy jednak chłopak odkrywa na strychu tajemniczą szkatułkę, okazuje się, że tak naprawdę nic o niej nie wie. Głównym bohaterem książki W cieniu tamtych dni jest Mikołaj.

... W cieniu tamtych dni od Magdalena Majcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

POWIĄZANE KSIĄŻKI