Piołun i miód. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4

Piołun i miód. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4 - Ewa Białołęcka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Białołęcka
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Piołun i miód. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 4.pdf
ISBN
8406282570002

OPIS

Magowie z Drugiego Kręgu rozdzielili się. Pożeracz Chmur, Gryf, Jagoda oraz rodzina Nocnego Śpiewaka postanowili zaznać spokoju i stabilności w ojczyźnie hajgów. Reszta chłopców wyruszyła w dalszą drogę, by wypełnić misję powierzoną im przez Matkę Świata. Przyjaciele trafili do kraju ogarniętego wojną, w którym słowo „magia” wywoływało mieszaninę strachu i szacunku. Zostali przyjęci przez króla Northlandu, który stara się jak najlepiej wykorzystać umiejętności swych niespodziewanych gości. Magowie również zdają sobie sprawę, że nie trafili na dwór bez powodu – Matka Świata nieustannie daje im sygnały. Czy będą potrafili dobrze je odczytać?

W jej dorobku znajduje się szczególnie dużo propozycji dla młodzieży, które cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej strony i przekazują nową, wspaniałą ... Kroniki Drugiego Kręgu Tom 2 Drugi Krąg.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI